Strona główna Pozostałe Nowe Reebok Floatride, czyli praktyczne i piękne!

Nowe Reebok Floatride, czyli praktyczne i piękne!

0

Reebok Floatride Run Flexweave, to kolejna wersja Floatride’ów, uznanych najlepszymi butami biegowymi w historii firmy Reebok. Wzorując się na poprzednich modelach projektanci zachowali niezawodną podeszwę wykonaną z pianki Floatride. Rewolucyjnych zmian dokonali natomiast w cholewce, wykorzystując w tym celu tchnologię Flexwave.

Marka Reebok po raz kolejny zadbała o amortyzację stopy użytkowników poprzez zastosowanie innowacyjnej pianki Floatride o jednolitej strukturze komórkowej, pochłaniającej wstrząsy, dodającej poczucie lekkości każdego kroku. Dodatkową stabilizację stopy oraz kontrolę niepożądanych ruchów bocznych zapewnia zastosowana pianka EVA, z której wykonano zewnętrzny otok buta. Gumowa, wyjątkowo przyczepna podeszwa o karbowanej strukturze odpowiada natomiast za stabilny kontakt z podłożem, który dodaje pewności i swobody ruchu.

Cholewka buta została wykonana bezszwowo w technologii Flexwave, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do kształtu stopy, zapobiega powstawaniu otarć oraz zapewnia dodatkową stabilizację. Zaletą cholewki Flexwave jest również jej przewiewność w najbardziej newralgicznych miejscach, która gwarantuje odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz zapewnia komfort podczas biegu. Za stabilizację stopy odpowiada również klatka z TPU umieszczona na zewnątrz oraz zapiętek wykonany w technologii 3D utrzymujący piętę.

W tym wydaniu, marka Reebok zadbała również o odpowiedni dobór unikalnych kolorów obuwia, co z pewnością zaspokoi gusta większości kobiet lubiących się wyróżniać, nawet podczas biegu. Każdy biegacz zgodzi się z pewnością ze stwierdzeniem, że żywe, jaskrawe kolory na jakie stawia marka Reebok to idelany wybór na porę jesienno-zimową, której towarzyszy szarość i nuda.

Podsumowując, Reebok Floatride Run Flexweave to idealne obuwie przeznaczone dla kobiet biegających długie dystanse od 10 km po maraton po nawierzchni typu asfalt. Obuwie sprawdzi się również podczas treningów szybkościowych i uniwersalnych. Dzięki swej lekkości i elastyczności sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych biegaczy.

 

Komentarze