Nowy rozgrywający w Radomiu!

17 lis 2017, 16:07

Z powodu kontuzji Dejana Vincicia władze Cerradu Czarnych Radom postanowiły na czas jego absencji znaleźć zawodnika, który zastąpi dotychczasowego rozgrywającego. Tym samym Dmytro Dolgopolov podpisał kontrakt z Czarnymi.

Słoweński rozgrywający na początku sezonu doznał kontuzji naciągnięcia mięśnia łydki, co spowodowało pauzę w jego występach klubowych. Zawodnik udał się na rehabilitację do swojego kraju, a Cerrad Czarni Radom pozostali z jednym rozgrywającym i zostali zmuszeni do znalezienia zawodnika, który zajmie miejsce Vincica w czasie jego absencji.

Dolgopolov to 24-letni zawodnik pochodzący z Ukrainy, który do tej pory reprezentował barwy takich klubów jak: Selver Tallinn, Hurrikkani Loima, KazHrom TNK, Lokomotiv Kharkov czy też Luchesk Lutsk. Ukrainiec w Radomiu przebywa od dwóch tygodni podczas których rozpoczął już treningi z zespołem i podpisał kontrakt. Jak na razie ważny jest on tylko przez dwa miesiące, ale okres ten może się wydłużyć w zależności od stanu zdrowia Vincicia.

Radomianie już w sobotę o godzinie 14:45 zmierzą się na wyjeździe z czwartym zespołem zeszłego sezonu PlusLigi, czyli Asseco Resovią Rzeszów. Niewątpliwie jest to trudny teren, dlatego hala zdecydowanie nie będzie sprzyjała gościom z Radomia. Spotkanie można będzie zobaczyć na kanale Polsat Sport.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA