Strona główna Siatkówka Nowy sponsor tytularny w Bydgoszczy!

Nowy sponsor tytularny w Bydgoszczy!

0

Drużyna z Bydgoszczy ma nowego sponsora tytularnego! W sezonie 2019/2020 występować będzie pod nazwą BKS VISŁA Bydgoszcz.

Firma VISŁA jest związana z bydgoską siatkówką już od ośmiu lat, kiedy to po raz pierwszy, w 2011 roku, została “Przyjacielem Klubu”. Od sezonu 2019/2020 VISŁA jest sponsorem tytularnym bydgoszczan.

Cieszę się, że firmy Visła i Profix zdecydowały się na wsparcie finansowe naszej drużyny. Jest to dodatkowy i bardzo pozytywny bodziec do jeszcze bardziej wytężonej pracy przy odbudowywaniu silnej pozycji męskiej siatkówki w Bydgoszczy – powiedział prezes klubu, Wojciech Jurkiewicz – Nasz nowy sponsor ma bydgoskie korzenie – to ważne i mam nadzieję, że wkrótce dołączą do nas kolejne firmy z naszego miasta i regionu.” I to ważne, stotnym jest też fakt, że jest to marka z bydgoskimi korzeniami, gdyż liczymy, że teraz także inne firmy z Bydgoszczy i regionu uwierzą w siłę promocji przy wykorzystaniu pozytywnego wizerunku siatkówki, przecież teraz wspólnie z Visłą reprezentujemy Bydgoszcz i cały region w Lidze Mistrzów Świata.

– Połączenie z grupą Profix to nowy etap w rozwoju naszej firmy. By realizować biznesowe cele potrzebujemy wzmocnienia wizerunku – dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na sponsorowanie drużyny bydgoskich siatkarzy. Pozytywny odbiór siatkówki i jej promocyjna wartość są niepodważalne – chcemy odnosić sukcesy z naszymi siatkarzami i mogę tylko zachęcić innych do sponsorowania bydgoskiej drużyny – przyznał wiceprezes, Tadeusz Łabęcki.

Kontrakt z firmą VISŁA podpisany został na rok, z możliwością przedłużenia. http://credit-n.ru/forex.html

Komentarze