Ofensywa transferowa w Azotach Puławy!

16 kwi 2015, 23:48

Bardzo ciekawe transfery mogą dojść do skutku w ekipie Azotów Puławy po zakończeniu obecnego sezonu. Zespół mają opuścić bałkańscy zawodnicy a w zamian do klubu mają przybyć doświadczeni Polacy.

Już przed tym sezonem w Puławach doszło do sporej rewolucji, na ławkę trenerską został zatrudniony trener Bośni i Hercegowiny Dragan Marković. Zakontraktowano także dwóch reprezentantów B&H, byli nimi Nikola Prce i Kosta Savić, były to dla klubu zbyt duże wydatki a sami zawodnicy nie prezentowali poziomu jakiego oczekiwano po nich w Azotach.

Miejsce Nikoli Prce ma zająć Michał Kubisztal, który po zakończeniu sezonu pożegna się z Górnikiem Zabrze i niemal pewne jest że przeniesie się na Lubelszczyznę. Drugim zawodnikiem, który miałby trafić tego lata do Puław jest Mariusz Jurasik, lecz sam zawodnik jeszcze się waha z podjęciem ostatecznej decyzji. Gdyby jednak nie udało się pozyskać Jurasika, klub z Puław ma alternatywę w postaci Roberta Orzechowskiego.

Pewne jest to że zakontraktowanie takich zawodników w Puławach byłoby bardzo dobrym posunięciem ze strony całego zarządu i sztabu trenerskiego, nie chodzi tylko o wzmocnienie samej drużyny ale osłabienie głównego rywala o trzecią lokatę w polskiej lidze.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA