Strona główna Siatkówka OFICJALNIE: Alek Achrem wraca do Asseco Resovii!

OFICJALNIE: Alek Achrem wraca do Asseco Resovii!

0
fot: Paweł Dubiel / plusliga.pl

Były kapitan Asseco Resovii wraca do Rzeszowa! Umowa z 37-letnim przyjmującym została podpisana do końca roku.

Achrem pierwszy raz dołączył do Asseco Resovii w 2009 roku i spędził na Podkarpaciu siedem sezonów, wygrywając z zespołem m.in. trzy mistrzostwa Polski. Ponadto w 2011 roku otrzymał polskie obywatelstwo. Wraz z zakończeniem sezonu 2016/2017 Achrem wyjechał do Turcji i przez kolejne dwa lata występował w Halkbanku i Galatasaray. Wrócił do Polski w 2018 roku i podpisał umowę z Aluronem Virtu. Niestety, Achrem nieczęsto występował na boisku ze względu na kontuzję. Po sezonie kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron i od tamtej pory Białorusin z polskim obywatelstwem trenował w Rzeszowie.

– Bardzo się cieszę, że znów będę mógł wystąpić w barwach mojego klubu, w którym spędziłem siedem sezonów i który cały czas mam w sercu – mówi Alek Achrem, który od początku obecnego sezonu trenował z zespołem, pomagając szczególnie w okresie przygotowawczym wobec nieobecności kilku kadrowiczów. – Miło będzie ponownie założyć koszulkę meczową Asseco Resovii – dodaje siatkarz.

– Alek od początku sezonu pomaga nam w treningach, to prawdziwy Resoviak, człowiek oddany klubowi. My w ostatnim czasie mieliśmy swoje problemy, w większości spotkań nie wystawialiśmy pełnego czternastoosobowego składu, dlatego postanowiliśmy, że zgłosimy naszego byłego kapitana do rozgrywek, by mógł swoim zadziornym charakterem oraz siatkarskimi umiejętnościami pomagać także w trakcie meczów – mówi Krzysztof Ignaczak, prezes Asseco Resovii.

Źródło: oprac. własne / inf. prasowa Asseco Resovia http://credit-n.ru/offers-zaim/sms-finance-express-zaimy-na-kartu.html

Komentarze