Strona główna Siatkówka PlusLiga OFICJALNIE: Daniel Castellani na dłużej w Olsztynie!

OFICJALNIE: Daniel Castellani na dłużej w Olsztynie!

0
fot: Aleksandra Kabała

Doświadczony szkoleniowiec przedłużył kontrakt z Indykpolem AZS Olsztyn.

Daniel Castellani przejął drużynę z Olsztyna w połowie sezonu 2019/2020 po tym, jak klub rozwiązał umowę z Paolo Montaganim.

Wreszcie w tym trudnym czasie dla wszystkich, możemy się pochwalić dobrą informacją. Po dwóch miesiącach negocjacji, rozmowy z Danielem Castellanim dobiegły końca. Jeden z najlepszych trenerów na świecie będzie prowadził w nowym sezonie Indykpol AZS Olsztyn i bardzo się z tego cieszę. Umowa została podpisana na rok. Teraz mamy czas, aby zastanowić się nad koncepcją nowej drużyny – powiedział Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA

Sam zainteresowany nie ukrywa zadowolenia z takiego wyniku negocjacji – Od samego początku mojego pobytu w Olsztynie, czułem się bardzo dobrze – przyznaje trener Indykpolu AZS. – Po miesiącu wspólnej pracy, razem z Prezesem zaczęliśmy powoli myśleć o przyszłości. Po kilku spotkaniach, utwierdziłem się w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku. Dlatego podjęcie było dla mnie szybkie i przyjemne. Cieszę się, że będę mógł prowadzić Indykpol AZS Olsztyn w nowym sezonie – powiedział Castellani.

Pod wodzą Argentyńczyka Akademicy rozegrali dziewięć spotkań, z czego cztery z nich zakończyły się triumfem.

 

źródło: inf. pras. Indykpol AZS Olsztyn

Komentarze