Strona główna Siatkówka PlusLiga OFICJALNIE: Ferdinando De Giorgi żegna się z Jastrzębskim Węglem!

OFICJALNIE: Ferdinando De Giorgi żegna się z Jastrzębskim Węglem!

0

Od kilku dni mówi się o chęci rezygnacji z prowadzenia drużyny Ferdinando De Giorgiego. Dostał on bowiem propozycję poprowadzenia wielkiej włoskiej “marki”-Cucine Lube Civitanova. Jakiś czas temu zarząd Jastrzębskiego Węgla wydał oświadczenie, w którym godzi się na rozwiązanie kontraktu, jeśli uda się znaleść nowego trenera i zachować ciągłość prowadzenia drużyny. Dzisiaj klub podał oficjalną informację o zakończeniu współpracy z “Fefe” ze skutkiem na 16 grudnia 2018r.

Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że rozwiązał  kontrakt  z trenerem pierwszego zespołu Ferdinando De Giorgim ze skutkiem na dzień 16 grudnia 2018r.

Jednocześnie przychylając się do wniosku zespołu i mając również na uwadze atmosferę oraz wagę najbliższego meczu, Zarząd zwolnił trenera Ferdinando De Giorgiego z obowiązku prowadzenia zespołu w meczu z ONICO Warszawa w dniu 16 grudnia 2018r., a rolę szkoleniowca w trakcie tego meczu pełnić będzie dotychczasowy asystent pierwszego trenera Nicola Giolito.

Zarząd KS Jastrzębski Węgiel S.A.

Źródło: http://jastrzebskiwegiel.pl

Komentarze