Strona główna Siatkówka Oficjalnie: Jakub Kochanowski siatkarzem Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Smith zostaje w klubie!

Oficjalnie: Jakub Kochanowski siatkarzem Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Smith zostaje w klubie!

0
fot: PGE SKRA Bełchatów

Serbski szkoleniowiec Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn – Kożle, Nikola Grbić w wywiadzie potwierdził transfer środkowego Jakuba Kochanowskiego do klubu oraz informację, że amerykanin David Smith zostaje w klubie. 

 

„Zastąpiliśmy Łukasza Wiśniewskiego Jakubem Kochanowskim i to będzie najważniejsza zmiana w składzie. Pozyskaliśmy świetnego gracza. Kierowałem się tym, że jeśli już coś zmieniać, to zmieniać na lepsze, a nie dla samej zmiany – przyznał Grbić. – Pozostaną w składzie Aleksander Śliwka, libero Paweł Zatorski i David Smith, którzy do siebie świetnie pasują. Czwarty przyjmujący Kamil Semeniuk okazał się znakomitym graczem, gdy wchodził z ławki, wypromujemy go w wyjściowym składzie. Teraz z pewnością czeka go trudniejszy sezon, musi wykorzystać swoją szansę – dodał serbski szkoleniowie”

 

Jakub Kochanowski urodził się 17 lipca 1997 roku w Giżycku, ma 199 cm wzrostu. Ostatnie dwa sezony reprezentował barwy jednego z najlepszych zespołów w historii Polskiej siatkówki – PGE Skry Bełchatów. Wraz z reprezentacją Polski w 2018 zdobył mistrzostwo świata.

 

 

źródło: siatka.org http://credit-n.ru/electronica.html

Komentarze