Strona główna Siatkówka PlusLiga OFICJALNIE: Krzysztof Ignaczak prezesem Asseco Resovii !

OFICJALNIE: Krzysztof Ignaczak prezesem Asseco Resovii !

0
Foto: Facebook/ Igłą szyte

Początek sezonu dla drużyny z Podkarpacia nie zależał do udanych. Pierwszy mecz Resovia wygrała dopiero w ósmej kolejce, pokonujący Trefl Gdańsk. Zła sytuacja w tabeli PlusLigii liczne zmiany. Jako pierwszy z klubem pożegnał się Andrzej Kowal, którego miejsce zajął Gheorghe Cretu. Okazało się jednak, że to nie koniec roszad w drużynie. Z funkcji prezesa zrezygnował bowiem Bartosz Górski, którego z dniem 1 grudnia zastąpił na stanowisku Krzysztof Ignaczak- wieloletni gracz Asseco Resovii Rzeszów. 

Dziś w Restauracji Oranżeria odbyła się specjalna konferencja prasowa z udziałem nowego prezesa. Na której kilka słów do byłego prezesa oraz kibiców skierował popularny “Igła”.

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować Bartoszowi Górskiemu, który oddał dużą część swojego życia na to żeby stworzyć podwaliny pod sukcesy, których byliśmy beneficjentami. Za to Bartoszowi bardzo dziękujemy, zawsze będziesz częścią naszego klubu, drzwi dla Ciebie zawsze będą otwarte. Nominacja na stanowisko prezesa jest dla mnie olbrzymią nobilitacją, spędziłem tutaj dużo czasu, jako gracz. Tworzyliśmy wspólnie nasze sukcesy. Dzisiaj stoję na czele dobrze zorganizowanego, funkcjonującego klubu i mamy pomysły na to żeby ponownie wrócić na najwyższe stopnie podium. Takiego wyzwania się podjąłem przychodząc do klubu, jako prezes. Chcemy żeby Asseco Resovia odzyskała blask, o którym kiedyś mówiliśmy. Obecnie mierzymy się z pewnymi problemami. Mój apel do wszystkich kibiców – jesteście nam bardziej potrzebni niż kiedykolwiek i zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do kibicowania. Stwórzmy razem to co było kiedyś, atmosferę Podpromia, które nazywane było twierdzą. Ja mogę ze swojej strony obiecać, że klub zrobi wszystko, aby otworzyć się na kibica, abyśmy poszli bardziej w stronę stworzenia rodzinnej atmosfery, zapełnionych hal i wspólnego kibicowania naszym zawodnikom” – powiedział Krzysztof Ignaczak, Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów

Zródło wypowiedzi: assecoresovia.pl

Komentarze