Strona główna Pozostałe MMA Oficjalnie: Mariusz Radziszewski vs. Krzysztof Kułak na Celtic Gladiator 15 w Nowym...

Oficjalnie: Mariusz Radziszewski vs. Krzysztof Kułak na Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu o tytuł w wadze średniej

0

Wielka Walka o Mistrzostwo Świata Celtic Gladiator w wadze średniej w formule mma, odbędzie się na kolejnej odsłonie Celtic Gladiator 15 Polska. W Nowym Sączu 4 listopada, w hali MOSIR na ul. Nadbrzeżnej 34, odbędzie się gala światowej organizacji mma Celtic Gladiator. Kibice będą mogli obejrzeć ok. 10 walk w różnych formułach. Jednym z dań głównych, będzie walka polskiego pioniera mma Krzysztofa Kułaka, który po raz kolejny będzie bronił tytułu.

Popularny “Model” jest po 3 wygranych z rzędu i na pewno będzie chciał udowodnić do kogo należy pas. Ostatni występ zanotował na gali PLMMA 73 w Ciechanowie wygrywając przez duszenie z Michałem Tarabańką. Mariusz Radziszewski, spróbuje odebrać pas mistrzowski Celtic Gladiator.”Radzik” Ostatnią walkę stoczył na PLMMA z doświadczonym Mateuszem Piskorzem, po której pozostał niesmak i sportowa złość w związku z kontrowersyjną decyzją sędziów, przegrał na punkty. Jednak dwie poprzednie walki kończył przed czasem i w roku 2016 był niepokonany. W związku z tym, dostał szansę walki o mistrzostwo Celticu.

Mariusz po ostatnim boju, chce udowodnić wszystkim że werdykt sędziowski był po prostu niesłuszny. A jak lepiej odbudować się po porażce, jak nie “zdetronizowaniem” championa. Zapytany czego oczekuje od tej walki odpowiedział:
“Pokaże wszystko co we mnie najlepsze dla fanów, po prostu zabiorę pas mistrza “Modelowi” i wezmę go do domu”. Konkretne słowa, ale czy “Radzik” da radę mistrzowi?? Czy Kułak po raz kolejny obronił tytuł Celticu, i dopisze kolejne zwycięstwo??

Na te pytania “odpowie” ring w Nowym Sączu! Obaj zawodnicy mają taką samą liczbę porażek i remisów u kogo to się zmieni??Kto lepiej przepracuje okres przygotowawczy?? Bądźcie z nami już 4 listopada i śledźcie tą walkę na żywo, emocje gwarantowane!!!

Komentarze