Strona główna Siatkówka OFICJALNIE: Michał Szalacha zostaje w Jastrzębskim Węglu!

OFICJALNIE: Michał Szalacha zostaje w Jastrzębskim Węglu!

0
Michał Szalacha / fot: Aleksandra Kabała

Michał Szalacha zdecydował się przedłużyć umowę z Jastrzębskim Węglem.

26-letni środkowy trafił do Pomarańczowych w kwietniu 2019 roku na zasadzie transferu medycznego. Zastąpił kontuzjowanego Grzegorza Kosoka. Wcześniej reprezentował barwy ówczesnej Łuczniczki Bydgoszcz.

“Michał Szalacha to siatkarz z wielkim potencjałem. Nie przez przypadek w zeszłym roku otrzymał powołanie od trenera Vitala Heynena do kadry narodowej. Niestety, ten jego rozwój w reprezentacji trochę zahamowała kontuzja. Gdyby nie to, z pewnością zaistniałby w niej bardziej znacząco. My jako Klub również dostrzegliśmy spore umiejętności u tego zawodnika i w końcówce sezonu 2018/19 pozyskaliśmy go jako transfer medyczny za Grzegorza Kosoka. Wówczas, w meczach o brązowy medal, Michał pokazał się z bardzo dobrej strony. Po tamtym sezonie związaliśmy się z tym zawodnikiem na kolejne dwa lata i w ramach tej umowy kontynuujemy współpracę. W nadchodzących rozgrywkach formacja środkowych będzie u nas w całości złożona z polskich zawodników i wierzę, że Michał Szalacha będzie stanowił jej ważne ogniwo” – powiedział Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

“Cieszę się bardzo, że zostaję w Jastrzębskim Węglu na przynajmniej jeszcze jeden sezon. Jest to topowy zespół, topowa organizacja i myślę, że w nachodzącym sezonie będziemy bili się o złoto” dodał sam Szalacha.

źródło: inf. pras. Jastrzębski Węgiel

http://credit-n.ru/offers-zaim/joymoney-srochnye-online-zaymi.html

Komentarze