Strona główna Siatkówka OFICJALNIE: Mistrz Argentyny zagra w Aluronie Virtu CMC Zawiercie!

OFICJALNIE: Mistrz Argentyny zagra w Aluronie Virtu CMC Zawiercie!

0
fot: volleyball.world

Do Jurajskich Rycerzy dołącza kolejny zawodnik! Rozgrywający Maximiliano Cavanna podpisał z Aluronem dwuletni kontrakt.

Cavanna przenosi się do PlusLigi po sezonie we włoskim Gas Sales Piacenza. W przeszłości ze swoimi klubami zdobywał m.in. mistrzostwo Argentyny (2008, 2009, 2018), Puchar Argentyny (2007, 2008, 2011, 2016) i srebro Klubowych mistrzostw Ameryki Południowej (2019). Oprócz tego triumfował w Pucharze Panamerykańskim (2017), a na Igrzyskach Panamerykańskich w 2011 wywalczył brąz.

“Wybrałem Zawiercie, bo lubię wyzwania” – mówi nowy rozgrywający Jurajskich Rycerzy – “PlusLiga to jedna z najsilniejszych lig na świecie, do tego śledzi ją mnóstwo osób. Nie mogę się już doczekać, gdy wyjdę na boisko i poczuję wsparcie z trybun” – dodaje Cavanna.

“To siatkarz z dużym międzynarodowym doświadczeniem, w najlepszym wieku dla rozgrywającego” – chwali Argentyńczyka trener Igor Kolaković – “Przychodzi do Zawiercia i polskiej ligi z ambicją, by udowodnić swoje umiejętności, dzięki którym tak błyszczy w reprezentacji. Jego obecność powinna nam pozwolić znacząco przyspieszyć grę w nadchodzących rozgrywkach” – dodaje szkoleniowiec.

W składzie Cavanna będzie rywalizował z Ǵorǵim Ǵorǵiewem.
źródło: inf. pras. Aluron Virtu CMC Zawiercie

http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Komentarze