Strona główna Siatkówka OFICJALNIE: Nowy atakujący w Warszawie!

OFICJALNIE: Nowy atakujący w Warszawie!

0
Fot. Paulina Weśniuk

W przyszłym sezonie barw stołecznego klubu będzie bronił Michał Superlak. –Chcę cały czas się rozwijać, a pod okiem trenera Andrei Anastasiego mogę zrobić postęp- mówi atakujący.

– Transfer do VERVY to dla mnie duży krok w przód. Chcę cały czas się rozwijać, a pod okiem trenera Andrei Anastasiego mogę zrobić postęp. Sama rywalizacja o miejsce w wyjściowym składzie też będzie dla mnie nauką. Nie mogę już doczekać się momentu, z którym spotkam się z nową drużyną. Z niecierpliwością czekam też na treningi. Przez społeczną kwarantannę bardzo brakuje mi siatkówki. Do Warszawy przeprowadzę się pod koniec czerwca, tydzień przed rozpoczęciem zajęć – poinformował atakujący.

– Michał Superlak to zawodnik ze świetnymi warunkami fizycznymi. Mierzy 206 cm i jest bardzo silny. Liczę, że podniesie jakość naszego ataku. Przy trenerze Anastasim na pewno rozwinie się jako siatkarz. Nasz nowy atakujący siatkówkę ma w genach. Jego tata to przecież bardzo dobry trener i dydaktyk sportu, mający w CV m.in. prowadzenie siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet. Michał, witamy na pokładzie – powiedział Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

Atakujący w poprzednim sezonie reprezentował barwy MKS-u Będzin. Wcześniej występował również m.in. w Effectorze Kielce, KS Gwardii Wrocław oraz TS Victorii PWSZ Wałbrzych. Najbliższy sezon spędzi w VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa.

Źródło: informacja prasowa VERVY Warszawa ORLEN Paliwa

http://credit-n.ru/offers-zaim/greenmoney-online-zaymi-za-20-minut.html

Komentarze