Strona główna Pilka reczna Oficjalnie: Piotr Przybecki przestał być selekcjonerem Reprezentacji Polski Mężczyzn w piłce ręcznej!

Oficjalnie: Piotr Przybecki przestał być selekcjonerem Reprezentacji Polski Mężczyzn w piłce ręcznej!

0

Piotr Przybecki nie jest już trenerem Reprezentacji Polski Mężczyzn w piłce ręcznej. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzej Kraśnicki spotkał się z trenerem Piotrem Przybeckim i osobiście poinformował o stanowisku Zarządu z dnia 23.02.2019 r. Zarząd ZPRP przychylił się do nowego stanowiska Rady Trenerów,zgodnie z którym obowiązkiem trenera reprezentacji Polski jest stała praca w strukturach Związku i konieczność nadzoru wszystkich reprezentacji narodowych w pionie męskim. Piotr Przybecki – ze względu na sytuację osobistą – nie ma możliwości realizacji tych uwarunkowań.

– Dziękuję Piotrowi Przybeckiemu za zaangażowanie i dotychczasową pracę z Reprezentacją Polski. Z całą pewnością ten czas nie był zmarnowany i efekty pracy trenera będą procentować w przyszłości. Rozstajemy się w zgodzie. Naszym wspólnym celem jest rozwój polskiej piłki ręcznej – podkreśla prezes Andrzej Kraśnicki.

Do końca czerwca br. Piotr Przybecki będzie doradzał Prezesowi ZPRP w sprawach sportowych.

Komentarze