Strona główna Pozostałe Oficjalnie: Tymex Boxing Night 10 odbędzie się 19 października w Łomiankach

Oficjalnie: Tymex Boxing Night 10 odbędzie się 19 października w Łomiankach

0

Damian Wrzesiński stanie przed szansą zdobycia kolejnego, najważniejszego jak dotąd tytułu w boksie zawodowym. Na gali „Tymex Boxing Night 10”, która odbędzie się 19 października w Łomiankach, powalczy o pas Międzynarodowego Mistrza Polski wagi lekkiej. Na ring wraca niepokonana Sasha Sidorenko, a profesjonalną karierę rozpoczyna obiecująca Laura Grzyb.

“Takiej pięściarskiej jesieni już dawno nie mieliśmy, 4 października w Częstochowie wystąpią Mistrzyni Świata WBO Ewa Brodnicka, mistrz nokautu Robert „Mister KO” Parzęczewski czy Łukasz Wierzbicki, który ostatnio dzielnie sparował ze znakomitym Keithem Thurmanem. Już 1,5 miesiąca później, tj. 19 października kolejne widowisko bokserskie w Łomiankach z udziałem marzącego o europejskim trofeum Damiana Wrzesińskiego, wracającej do boksu po przerwie macierzyńskiej Sashy Sidorenko i debiutującej 2-krotnej Mistrzyni Polski Laury Grzyb” –mówi Mariusz Grabowski, szef grupy Tymex Boxing Promotion.

W Łomiankach na „Tymex Boxing Night 10” kolejne walki rankingowe stoczą także Kamil Bodzioch, bracia Stanisław i Maksymilian Gibadło, czy Tomasz Nowicki, którego rywalem będzie Rafał Pląder. Kamil Bodzioch spotka się z Michałem Bołozem, uczestnikiem „Polskiego Turnieju Wagi Ciężkiej”.

Komentarze