Okniński oskarżył Bartosińskiego o doping. Szybka reakcja czempiona KSW

30 lis 2023, 19:43

Mirosław Okniński to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim MMA. Prowadzący Akademię Sportów Walki Wilanów znany jest z tego, że nie przebiera w słowach. Ostatnio bardzo krytycznie wypowiedział się o Adrianie Bartosińskim, mistrzu kategorii średniej federacji KSW.Mirosław Okniński oskarża Adriana Bartosińskiego o sterydy

Trener Okniński był gościem w studiu portalu “FanSportu”. Rozmowa, którą przeprowadził Michał Tuszyński, w pewnym momencie zeszła na temat potencjalnego pojedynku Cezarego Oleksiejczuka z Adrianem Bartosińskim. Dość niespodziewanie Okniński przyznał, że nie przepada za aktualnym mistrzem KSW.

Głównym zarzutem trenera wobec aktualnego czempiona wagi średniej było to, że ten ma wspomagać się niedozwolonymi substancjami. Okniński, znany ze swoich bezpośrednich wypowiedzi, w pewnym momencie rozmowy po prostu oskarżył Bartosińskiego o stosowanie dopingu.

Nie jestem fanem „Bartosa”, uważam, że Czarek Oleksiejczuk jest lepszym technicznie zawodnikiem i ma większe predyspozycje na sukces. Bartos to jest „nowoczesna technologia podawania wspomagania sterydami” – wypalił Okniński.

Może jakbym się dobrze znał na chemii, to też bym w to poszedł… ale że moja myśl bardziej polega na technice i jakby wypracowaniu przez lata mistrzowskich ruchów (…) Bartos, przecież jak on wygląda? (…) No to się samo z siebie nie zrobi. Tu trzeba przyjąć dobre „suplementy” – dodał trener.

Adrian Bartosiński odpowiedział na zaczepkę Oknińskiego w mediach społecznościowych. Zawodnik KSW przypomniał, że to Michał Oleksiejczuk, byłego podopiecznego trenera, miał w przeszłości wpadkę dopingową. “Bartos” zrobił to za pomocą przerobionego zdjęcia, do którego dorzucił jeszcze nagłówki z kilku branżowych portali.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA