Strona główna Pozostałe Oko w oko z JJ silniejszą niż kiedykolwiek!

Oko w oko z JJ silniejszą niż kiedykolwiek!

0

Wiele wzruszeń i radości towarzyszyło sobotniemu spotkaniu Joanny Jędrzejczyk z jej wielbicielami. W warszawskim centrum handlowym Arkadia, wielokrotna mistrzyni UFC podziękowała wszystkim fanom za dotychczasowe wsparcie i gorący doping. JJ z niezwykłą energią pozowała do zdjęć, odpowiadała na pytania i rozdawała autografy.

W sobotę, 2 grudnia, w sklepie marki Reebok w warszawskim centrum handlowym Arkadia, odbyło się spotkanie z pełną energii i silniejszą niż kiedykolwiek, Joanną Jędrzejczyk. Tego dnia każdy mógł zamienić kilka słów z naszą mistrzynią, zdobyć jej autograf, „zbić piątkę” i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie zabrakło radości, wzruszeń, słów wsparcia przed kolejnymi walkami w oktagonie oraz wzajemnych uścisków. Było to pierwsze spotkanie z ambasadorką marki Reebok po walce z Rose Namajunas w obronie tytułu mistrzyni UFC wagi słomkowej.

Po spotkaniu fanowskim Joanna Jędrzejczyk udała się do Yoga Beat Studio przy ul. Wilczej 46, gdzie wraz z Andrzejem Bogdałem – trenerem i zawodnikiem biegów OCR – poprowadziła specjalny trening na nogi, opracowany przez ambasadorów marki Reebok.

Joanna Jędrzejczyk to pierwsza Polka, która zadebiutowała w prestiżowej organizacji UFC. Od początku swojej kariery w MMA przegrała zaledwie jedną z piętnastu stoczonych walk. Tytuł mistrzyni w wadze słomkowej zdobyła w 2015 roku, pokonując Carlę Esparza. W tym samym roku została oficjalną ambasadorką Reebok – partnera strategicznego UFC.

Joanna Jędrzejczyk uosabia wszystko to, co marka Reebok uznaje za najważniejsze w podejściu do sportu: odwagę, determinację oraz pokonywanie własnych granic. Jako twarz kampanii „Be More Human” zawodniczka motywowała do walki ze słabościami, stawania się lepszym i jeszcze silniejszym.

 

Komentarze