Wszystkie pary 1/4 finału Pucharu Polski. Pogoń przyjedzie do Poznania

Aktualizacja: 9 gru 2023, 16:35
8 gru 2023, 12:19

W piątkowe południe rozpoczęła się ceremonia losowania par 1/4 finału Pucharu Polski. Już wiadomo, że w ćwierćfinale nie zabraknie wielkich hitów. W Poznaniu Lech zmierzy się z Pogonią, natomiast Wisła Kraków zagra na własnym stadionie z Widzewem Łódź.Ćwierćfinały Pucharu Polski. Kibiców czekają wielkie emocje

W czwartkowy wieczór Lech Poznań pokonał Arkę Gdynia i jako ostatni uzupełnił grono ćwierćfinalistów Pucharu Polski. Kolejorz na terenie pierwszoligowca wygrał 1:0 i dołączył do grona ośmiu zespołów, które powalczą o triumf w tych rozgrywkach. Stawkę już wcześniej uzupełniły: Raków Częstochowa, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice, Korona Kielce, Widzew Łódź oraz Wisła Kraków.

W piątek dowiedzieliśmy się, jak będą wyglądały pary 1/4 finału Pucharu Polski. W ćwierćfinale nie zabraknie wielkich hitów. Przede wszystkim czeka nas spotkanie Lecha Poznań i Pogoni Szczecin. Niezwykle ciekawie prezentują się jednak wszystkie pary. Raków pojedzie do Gliwic, Korona odwiedzi Białystok, natomiast Widzew zagra z Wisłą w Krakowie.

Wszystkie pary 1/4 finału Pucharu Polski. Kiedy mecze?

● Wisła Kraków – Widzew Łódź
● Lech Poznań – Pogoń Szczecin
● Piast Gliwice – Raków Częstochowa
● Jagiellonia Białystok – Korona Kielce

Gospodarzami są pierwsze z wymienionych drużyn. Wszystkie spotkania ćwierćfinałowe rozegrane zostaną w dniach w dniach 27-29 lutego. O awansie zadecyduje jeden mecz. Wielki finał Pucharu Polski 2023/2024 zaplanowano natomiast na 2 maja. Ostatni mecz odbędzie się na PGE Narodowym.Puchar Polski: Znamy wszystkich ćwierćfinalistów. Kiedy losowanie par?

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA