Puchar Polski: Znamy wszystkich ćwierćfinalistów. Kiedy losowanie par?

Aktualizacja: 8 gru 2023, 14:23
8 gru 2023, 07:35

W czwartkowy wieczór Lech Poznań pokonał Arkę Gdynia i jako ostatni uzupełnił grono ćwierćfinalistów Pucharu Polski. Kolejorz na terenie pierwszoligowca wygrał 1:0. Znamy już wszystkie osiem drużyn, które pozostały w walce o tytuł. Losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski odbędzie się w piątek.Ćwierćfinały PP. Lech Poznań dołączył do ośmiu wspaniałych

Drużyna z Wielkopolski do meczu z nadmorską Arką przystąpiła w roli faworyta. Na początku spotkania nie było tego jednak widać. Oba zespoły grały zachowawczo i nie potrafiły wykreować sobie dobrych sytuacji strzeleckich. Zmieniło się to po upływie pół godziny gry. Wówczas do ataku ruszył Kolejorz, a swoją okazję miał m.in.

Ostatecznie pod koniec pierwszej części gry na listę wpisał się Filip Marchwiński, któremu asystował Dino Hotić. Był to jedyny gol, jaki kibice zobaczyli w tym spotkaniu. W drugiej połowie Arka próbowała zmienić niekorzystny dla siebie rezultat, ale bramkarz Lecha Filip Bednarek zatrzymał strzały Dawida Gojnego czy Jakuba Wilczyńskiego.

Tym samym poznaliśmy ostatniego ćwierćfinalistę Pucharu Polski 2023/2024. W walce o tytuł, poza Lechem, liczą się jeszcze Raków Częstochowa, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice, Korona Kielce, Widzew Łódź oraz pierwszoligowa Wisła Kraków.

Puchar Polski 2023/2024. Kiedy losowanie par 1/4 finału?

Losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski zaplanowano na piątek (8 grudnia) o godzinie 12:00. Ceremonia odbędzie się w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie ma żadnych obostrzeń, czyli każdy może wpaść na każdego. Losowanie można będzie obejrzeć na kanale PZPN na platformie YouTube.Wszystkie pary 1/4 finału Pucharu Polski. Pogoń przyjedzie do Poznania

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA