Pewna wygrana Asseco Resovii

11 mar 2017, 16:22

W 27. kolejce BBTS Bielsko-Biała podejmował u siebie Asseco Resovie Rzeszów. Goście pewnie wygrali w trzech setach .

Pierwsza partia rozpoczęła się od dużego prowadzenia gości(6:10). Bielszczanie próbowali wrócić do gry(13:15). Fantastyczna seria zagrywek Dawida Dryi(13:17). Autowy atak Vemicia(15:20).Pierwszego seta zakończył atak Ivovicia z lewego skrzydła(16:25).

Kolejną partię rozpoczęła wyrównana gra zespołów(5:5). Asseco Resovia zaczęła wychodzić na prowadzenie dzięki zagrywce(11:14). Seria błędów bielszczan pozwala na zwiększenie prowadzenia drużyny z Rzeszowa(15:20). Seta zakończyła zepsuta zagrywka Lipińskiego(19:25).

Trzeci set rozpoczął się od popsutej zagrywki Perrina(1:0). Świetna gra Marco Ivovicia pozwoliła Resovii na uzyskanie prowadzenia(10:15). Dwa błędy z rzędu po stronie bielszczan(11:18). Mecz jak i trzecią partię zakończył atak Thomasa Jeaschke(19:25).

BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów 0:3(16:25,19:25,19:25)

MVP:John Gordon Perrin

BBTS Bielsko Biała: Gaca, Siek, Janeczek, Bieńkowski, Kwasowski, Vemić, Koziura (libero)

Asseco Resovia Rzeszów: Perrin, Dryja, Ivović, Schoeps, Drzyzga, Możdżonek, Masłowski (libero)