WTA w Baku: Pewnie zwycięstwo Uli Radwańskiej

21 lip 2014, 17:59

Urszula Radwańska pokonała Belgijską tenisistkę Alison van Uytvanck w II rundzie tenisowego turnieju w Baku. Rywalka Polki po pierwszym secie skreczowała.

Dla 23-letniej Krakowianki był to  pierwszy turniej w Baku. Sklasyfikowana na 117 miejscu Polka mierzyła się z wyżej rozstawioną rywalką.  Początek spotkania był znakomity w wykonaniu Polki, grała pewnie i już w pierwszym gemie postarała się o przełamanie. Przy swoich serwisie Polka wręcz masakrowała rywalkę własną zagrywką. W rezultacie po 33 min gry Ula pewnie wygrała pierwszego seta 6:1 i zrezygnowała z dalszej walki kreczując.

Polska tenisistka w końcu przełamała serię 11. meczów bez zwycięstwa. Kolejną przeciwniczką Radwańskiej w walce o ćwierćfinał będzie Japonka Misa Eguchi  albo Magdalena Rybarikova.