Strona główna Siatkówka PlusLiga PGE Skra Bełchatów rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu PlusLigi

PGE Skra Bełchatów rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu PlusLigi

0
fot: PGE Skra Bełchatów

PGE Skra Bełchatów rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu PlusLigi pod okiem nowego szkoleniowca Michała Mieszko Gogola.

W porannych zajęciach udział wzieło ośmiu siatkarzy: Kamil Droszyński, David Fiel, Norbert Huber, Robert Milczarek, Piotr Orczyk, Dusan Petković, Kacper Piechocki i Mariusz Wlazły. Pozostali zawodnicy przebywają na krótkich urlopach przed zgrupowaniem reprezentacji.

O godzinie 9:30 odbyła się specjalna odprawa sztabu szkoleniowego z siatkarzami.

Zespół przywitał prezes klubu Konrad Piechocki:

“Długo czekaliśmy na start przygotowań do nowego sezonu, bo dość wcześnie zakończyliśmy poprzedni. Nie jesteśmy jeszcze w pełnym składzie, ponieważ część zawodników jest na zgrupowaniach swoich reprezentacji. W imieniu zarządu witam nowy sztab na czele z pierwszym trenerem Gogolem oraz wszystkich siatkarzy. Życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia i dobrej pracy w okresie przygotowawczym.”

W ciągu najbliższych tygodni 10-krotny mistrz Polski będzie trenował na własnych obiektach. Klub z Bełchatowa zagra również w turnieju Giganci Siatkówki (12-13 października w Kępnie) oraz w XV Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia (19-20 października w Swarzędzu).

Sezon PlusLigi PGE Skra zainauguruje 27 października wyjazdowym meczem z Treflem Gdańsk.

Komentarze