Strona główna Pozostałe Piękne i tajemnicze Amazonki ozdobą gal WOTORE!

Piękne i tajemnicze Amazonki ozdobą gal WOTORE!

0

Organizacja WOTORE to nie tylko walki na gołe pięści i spektakularna oprawa tworząca iście filmowy klimat! Równie wielu fanów mają nasze zjawiskowe Wotore Girls, które zostały okrzyknięte przez wielu kibiców sportów walki najpiękniejszymi w Polsce.

 

Już w sobotę 23 maja pojawi się kolejna okazja, by zobaczyć seksowne Amazonki w akcji! Kuszące WOTORE GIRLS będą ozdobą turnieju WOTORE 2, który rozpocznie się o godzinie 19:30 i będzie dostępny wyłącznie w PPV na stronie TV.WOTORE.COM. Cena wynosi 19,99 PLN!

 

WOTORE 2 to druga edycja ośmioosobowego turnieju na gołe pięści, w którym nagrodę zdobędzie tylko zwycięzca! Jest o co walczyć – triumator otrzyma czek na 50 000 PLN. Oprócz turnieju odbędą się trzy SuperWalki, w których udział wezmą między innymi zwycięzca pierwszej edycji oraz… kobiety! Będzie to pierwszy w historii Polski pojedynek pań na gołe pięści. Kobiety WOTORE są tajemnicze i piękne, ale też szalenie niebezpieczne.

 

Zobacz więcej na profilu WOTORE GIRLS:

www.instagram.com/wotoregirls

Indywidualne profile dziewczyn WOTORE:

Patrycja – www.instagram.com/lejdilouve
Justyna – www.instagram.com/dzastusi
Milena – www.instagram.com/bilska.milena
Klaudia – www.instagram.com/burkocik

WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!

Komentarze