Strona główna ME Polska 2017 Pierwsza pula biletów na Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy wyprzedana

Pierwsza pula biletów na Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy wyprzedana

0

27 marca odbyła się przedsprzedaż, natomiast dzień później sprzedaż otwarta. Wszystkie wejściówki na Ceremonie i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy (24. sierpień) z Serbią na PGE Narodowym z pierwszej puli zostały wyprzedane. 

W pierwszej puli dostępnych było 20 000 biletów. Do przedsprzedaży dopuszczono 30% z podanej ilości. Bilety w najlepszych miejscach sprzedały się błyskawicznie. Po czterech dniach nie pozostała już ani jedna wejściówka.

Informacja o sprzedaży kolejnych transzy biletów pojawi się w niedalekiej przyszłości. Wszystko będzie odbywać się w tym samym systemie. Najpierw otwarta zostanie przedsprzedaż, natomiast dzień później sprzedaż otwarta.

W przedsprzedażach uczestniczyć będą mogły osoby, które:

  1. Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).
  2. W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn) i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Uprawnienie dotyczyć będzie także posiadaczy biletów na tegoroczne wydarzenia siatkarskie w Polsce obsługiwane przez operatora ebilet.pl:

– Turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata siatkarek: 23-28 maja Warszawa,

– Ligi Światowej: 15 czerwca Katowice, 17-18 czerwca Łódź,

– World Grand Prix, 14-16 lipca,

– World Tour 20-23 lipca Olsztym

Każdy z kibiców spełniających jedno z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.

Struktura cen biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia w zależności od kategorii kształtuje się następująco: 40, 70, 100, 130, 160, 190 złotych na koronie PGE Narodowego oraz 250, 300 i 400 złotych na trybunach położonych na płycie obiektu – okalających boisko. Te ostatnie (na płycie areny) będą wprowadzone do sprzedaży w ostatniej transzy.

Komentarze