Strona główna Pilka reczna Katar 2015 Piłkarze ręczni odznaczeni przez Prezydenta!

Piłkarze ręczni odznaczeni przez Prezydenta!

0

W czwartek medaliści MŚ w Katarze, odebrali z rąk Prezydenta Bronisława Komorowskiego odznaczenia państwowe. Prezydent podziękował trenerom, zawodnikom oraz wszystkim, którzy się przyczynili do wielkiego sukcesu tworząc klimat zachęcający do dobrej, pięknej walki i pięknej radości z niełatwego zwycięstwa.

– Serdecznie dziękuję za niezwykłe emocje, które towarzyszyły waszej walce. Ale również za poczucie współuczestniczenia w sukcesie, także przez resztę polskiego społeczeństwa, które towarzyszyło waszej walce i radości z odniesionego sukcesu – zaznaczył.

W imieniu reprezentantów Polski głos zabrał kapitan, Sławomir Szmal, który w swoich słowach również dziękował za wsparcie. Jednocześnie zaprosił prezydenta Bronisława Komorowskiego do udziału w styczniowych mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, które odbędą się w Polsce.

Trener Michael Biegler i kapitan kadry Sławomir Szmal przekazali Prezydentowi pamiątkowy medal  Mistrzostw Świata Mężczyzn Katar 2015, koszulkę oraz piłkę z podpisami zawodników. A Bronisław Komorowski przekazał drużynie flagę Polski.

Komentarze