Strona główna Siatkówka PL: Doświadczony zawodnik zostaje w Jastrzębskim Węglu!

PL: Doświadczony zawodnik zostaje w Jastrzębskim Węglu!

0
fot: Aleksandra Kabała

„Klub zapewnia wszystko, co potrzeba profesjonalnemu siatkarzowi” – mówi Jurij Gladyr. Doświadczony środkowy będzie bronił barw Jastrzębskiego Węgla przez kolejny sezon.

Cieszę się, że kolejny z zawodników podstawowego składu z sezonu 2019/2020 zostaje z nami na dłużej. Po Lukasie Kampie i Jakubie Popiwczaku również Jurij Gladyr będzie nadal stanowił o sile naszej drużyny. O tym zawodniku można mówić wyłącznie w superlatywach. Jest to gracz kompletny na swojej pozycji – dysponujący mocną zagrywką, pewnym atakiem i skutecznym blokiem. Jego atutem jest też ogromne doświadczenie zebrane w PlusLidze oraz ligach zagranicznych. To jeden z kluczowych graczy Jastrzębskiego Węgla – mówi prezes klubu, Adam Gorol.

Decyzję o pozostaniu w Jastrzębskim Węglu na kolejny sezon podjąłem z łatwością. Ogłaszam to z przyjemnością i dumą. Jastrzębski Węgiel jest klubem, który zapewnia wszystko, co potrzeba profesjonalnemu siatkarzowi do rozwoju i osiągnięcia sukcesu. Tak indywidualnie, jak i zespołowo. Nasze cele na nowy sezon pozostają niezmienne. Podobnie jak w minionych rozgrywkach chcemy wszyscy razem powalczyć o mistrzostwo Polski – podkreśla Jurij Gladyr.

Zawodnik występuje w klubie jako Polak, więc nie blokuje miejsca trzem obcokrajowcom wedle limitu obowiązującego w PlusLidze.

Źródło: informacja prasowa Jastrzębskiego Węgla http://credit-n.ru/vklady.html

Komentarze