Strona główna Siatkówka PlusLiga PL: Gruszka nowym szkoleniowcem Asseco Resovi, klub pozyskał także rozgrywającego!

PL: Gruszka nowym szkoleniowcem Asseco Resovi, klub pozyskał także rozgrywającego!

0

Piotr Gruszka oficjalnie został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec klubu z Rzeszowa. Były trener GKS-u Katowice zastąpi na tym stanowisku Gheorghe Cretu. Z klubem rocznym kontraktem także związał się Marcin Komenda.

Przed kilkoma chwilami Krzysztof Ignaczak, prezes Asseco Resovi Rzeszów na specjalnym spotkaniu przedstawl nowego trenera i zawodnika rzeszowskiego klubu. Szkoleniowcem, który poprowadzi Resovię został Piotr Gruszka, a rozgrywającym Marcin Komenda.

Obaj Panowie byli do tej pory kojarzeni z klubem GKS-u Katowice. Oczywiście Gruszka znany jest z licznych występów w reprezentacji Polski, gdzie także występował z Krzysztofem Ignaczakiem. Od dawna już prowadzono przymiarki, że Gruszka i Komenda w nowym sezonie będą reprezentować ekipą Asseco.

Gruszka podpisał z rzeszowskim klubem kontrakt na dwa lata, były już trener GKS-u Katowice ma zastąpić na stanowisku trenera Gheorghe Cretu. O Marcinie możemy powiedzieć, że wraca do Rzeszowa, występował w klubie AKS Rzeszów. Komenda z Asseso Resovią związał się rocznym kontraktem.

Komentarze