PL: To miał być hit kolejki! Mecz w Szczecinie nie odbył się!

14 paź 2018, 18:03

Do niecodziennej sytuacji doszło w spotkaniu między Stocznią Szczecin a Treflem Gdańsk. Przy stanie 5:5 zgasło światło, organizatorzy choć próbowali naprawić usterkę to przerwa trwała za długo i mecz przełożono.

W meczu pomiędzy Stocznią Szczecin a Treflem Gdańsk przy stanie 5:5 nastąpiła awaria i zgasło światło. Jeden z kibiców w toalecie zapalił papierosa i zadziałał system przeciwpożarowy.

Przerwa trwała prawie dwie godziny, siatkarze wrócili na parkiet. Musiała odbyć się ponowna rozgrzewka. Niestety, jak się okazało, oświetlenie parkietu było nierównomierne i znów nastąpiła kolejna przerwa.

Z każdą minutą sytuacja robiła się coraz bardziej niebezpieczna dla gospodarzy. Zgodnie z przepisami, jeżeli przerwa w grze będzie trwać więcej niż cztery godziny, mecz zostanie powtórzony.

O tym kiedy odbędzie spotkanie między zespołami dowiemy się w najbliższym czasie.