Strona główna Siatkówka PlusLiga Już nie PlusLiga. PLPS zmienia nazwę ligi!

Już nie PlusLiga. PLPS zmienia nazwę ligi!

0
http://www.plusliga.pl

Nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy podjęło jednogłośnie uchwałę, że obecna Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej SA zmieni nazwę na Polską Ligę Siatkówki SA (PLS).

To nasz pomysł, który zwiastuje nowe otwarcie w działalności spółki – mówi prezes zarządu Artur Popko. – Trwają ostatnie prace nad strategią firmy, która obejmuje okres do 2022 roku. Zmiana nazwy spółki to jeden z elementów, które mają sprawić, że staniemy się jeszcze bardziej rozpoznawalni – dodał Prezes.

Polska Liga Siatkówki funkcjonowała już w latach 200-2008, później tytularnym partnerem ligi została sieć komórkowa Plus. Z pewnością powrót do historycznej nazwy rozgrywek wpływie także na większą rozpoznawalność ligi w środowisku siatkarskim, do dzisiaj skrót PLS jest doskonale rozpoznawany wśród wielu osób. Nowa identyfikacja wizualna z pewnością wniesie także dużo nowoczesności do działań marketingowych spółki, dzięki temu jest szansa, że rozgrywki ligowe przyciągną większą ilość kibiców, a także umożliwi lepszą rozpoznawalność rozgrywek na świecie.

Obecnie do zmiany nazwy pozostały już tylko prace związane z opracowaniem koncepcji wizualnej dla nowej nazwy, oficjalne wejście w życie nowej nazwy ma nastąpić zaraz po spełnieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych ze zmianą nazwy spółki.

Komentarze