Strona główna Siatkówka PlusLiga PlusLiga: Oświadczenie klubu w sprawie Dejana Vincicia

PlusLiga: Oświadczenie klubu w sprawie Dejana Vincicia

0

Zarząd klubu WKS Czarnych Radom wydał oficjalne oświadczenie w sprawie kontuzjowanego Dejana Vincicia oraz jego przyszłości w drużynie z Radomia.

Oświadczenie klubu WKS Czarni Radom S.A:

Z przykrością informujemy, że kontuzja naszego rozgrywającego Dejana Vincica okazała się bardziej poważna i niestety Dejan w dniu 20 października 2017 roku wyjeżdża do swojego rodzinnego kraju, gdzie zajmą się nim specjaliści z kadry narodowej Słowenii. Przerwa w grze może potrwać około czterech tygodni, ale nie wykluczone, że Dejan wróci do nas wcześniej gdy jego stan zdrowia znacznie się poprawi.

– Trzymamy mocno kciuki żeby Dejan jak najszybciej wrócił do pełnej sprawności, bo jego doświadczenie z pewnością może jeszcze bardziej wzmocnić mój zespół. Kontuzje w sporcie zawodowym niestety zawsze były, są i będą i nie mamy na to wielkiego wpływu. Dlatego pozostaje nam cierpliwie czekać na powrót Dejana do Radomia. Cała drużyna przekazuje Dejanowi wsparcie i liczymy, że w tym sezonie jeszcze będziemy się mogli nacieszyć się jego grą ku radości wszystkich kibiców”. – powiedział trener Robert Prygiel.

– Jest mi bardzo przykro, że ten sezon w Radomiu właściwie się dla mnie nie rozpoczął z powodu mojej kontuzji. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby powrócić najszybciej jak to możliwe do pełni zdrowia, bo zdecydowanie wolę walczyć pod siatką z całą drużyną niż oglądać swoich klubowych kolegów z trybun. – podkreśla Dejan Vincić

Wkrótce klub WKS Czarni Radom S.A. poinformuje jakie działania podejmie sztab szkoleniowy drużyny Cerradu Czarnych Radom, celem uzupełnienia zespołu o drugiego rozgrywającego.

Źródło: plusliga.pl/ oprac. własne

Komentarze