Strona główna Siatkówka PlusLiga: Zawodnicy GKS-u Katowice w liście otwartym: "Chcemy dokończyć rozgrywki w późniejszych...

PlusLiga: Zawodnicy GKS-u Katowice w liście otwartym: "Chcemy dokończyć rozgrywki w późniejszych miesiącach"

0
fot: Aleksandra Kabała

Chcemy dokończyć rozgrywki w późniejszych miesiącach, nie chcąc przy tym dodatkowego wynagrodzenia za wydłużenie okresu naszej pracy, bo to byłoby dla nas niehonorowe” – możemy przeczytać w otwartym liście siatkarzy GKS-u Katowice. 

Ze względu na ogólnoświatową pandemię koronawirusa wszelkie ligi sportowe zawiesiły na ten moment swoje rozgrywki. W Pluslidze rozgrywki te zostały wstrzymane jeszcze przez zakończeniem zmagań w fazie zasadniczej. Na razie brak jakichkolwiek oficjalnych decyzji w sprawie anulowania całych rozgrywek, przyznaniu medali czy rozgrywania zaległych spotkań w innych terminach, jeżeli obecna sytuacja na świecie, a przede wszystkim w Polsce ulegnie poprawie. Kibice, jak i sami zawodnicy nadal czekają na decyzje Rady nadzorczej, która zadecyduje, jak wyjść z tej trudnej sytuacji.

Wraz z oficjalną informacją dotycząca przeniesienia Igrzysk Olimpijskich na 2021 rok, siatkarze GKS-u Katowice postanowili w liście otwartym zaprezentować swoje stanowisko, które pewnie obstaje przy dokończeniu sezonu latem. Zawodnicy podkreślają również fakt, że nie chcą przy tym żadnego dodatkowego wynagrodzenia, gdyż będzie to wiązało się z przedłużeniem ich okresu pracy.

– “Jesteśmy gotowi i chcemy dokończyć rozgrywki w późniejszych miesiącach, nie chcąc przy tym dodatkowego wynagrodzenia za wydłużenie okresu wykonywania naszej pracy, bo to byłoby dla nas niehonorowe. (..) Ciężko nam sobie wyobrazić, że sezon i wiele miesięcy bardzo ciężkiej pracy mamy zakończyć bez zawieszenia medali na naszych szyjach” – piszą siatkarze.

Źródło: SportoweFakty.pl

  http://credit-n.ru/vklady.html

Komentarze