Polacy nie do zatrzymania!

7 paź 2015, 22:23

W pierwszym meczu w ramach turnieju Puerto Vallarta Open Polska para Łosiak/Kantor zmierzyła się z duetem Tomas/Menendez z Hiszpanii. Polacy odnieśli pewne i szybkie zwycięstwo w dwóch setach, nie dając przeciwnikom najmniejszej szansy na wygraną.

Pierwszą partię Łosiak i Kantor od razu zaczęli z ogromną energią. Hiszpanie nie mogli odnaleźć rytmu gry naszych reprezentantów, przez co przewaga między zespołami ciągle wzrastała. W końcówce nie było złudzeń na jakąkolwiek wyrównaną walkę o zwycięstwo i Polacy szybko zakończyli partię (21:11).

Drugi set okazał się być znacznie trudniejszy i bardziej wymagający od pierwszej partii. Drużyna przeciwników pokazała, że wciąż ma w sobie ducha walki i do samego końca rywalizacja między zespołami była bardzo wyrównana. W końcówce to jednak Łosiak i Kantor zachowali zimną krew i po raz kolejny zwyciężyli, kończąc tym samym mecz na swoją korzyść i zajmując drugie miejsce w grupie F. (21:18).

Łosiak B./Kantor P. 2:0 Tomas F./Menendez C.