Polki pewnie pokonały Brazylijki

25 lis 2018, 07:28

W drugim spotkaniu turnieju towarzyskiego w Alicante reprezentacja Polski pokonała Brazylię 32:26.

Polki w meczu z Brazylijkami chciały przede wszystkim zapomnieć o beznadziejnym spotkaniu z Hiszpankami (porażka 16:23). Po pierwszej połowie podopieczne Leszka Krowickiego prowadziły 14:13. W ostatnich minutach spotkania Canarinhos opadły z siły co wykorzystały Biało-Czerwone podwyższając prowadzenie i ostatecznie pokonując rywalki 32:26.

W dniu dzisiejszym Polki o godzinie 18:00 zmierzą się z reprezentacją Niemiec.

Polska – Brazylia 32:26 (14:13)

Polska: Gawlik, Płaczek – Łabuda 8, Kobylińska 4 (1/1), Kochaniak, Grzyb 5, Matuszczyk 2, Kudłacz-Gloc 4 (2/2), Janiszewska, Zych 1, Rosiak 1, Wołoszyk, Lisewska 1, Szarawaga, Achruk 4, Sobiech 2.
Karne: 3/3.
Kary: 10 min. (Kudłacz-Gloc – 4 min., Janiszewska, Wołoszyk, Szarawaga – 2 min.).

Brazylia: Moreschi, Arenhardt, Arruda 1 – da Rocha, T. Araujo 3, Taleska 4, Souza 4 (3/3), Anastacio 2, de Paula 3, Matieli 1, Silva 1, Fachinello 2, Costa 3, Medeiros 1, Gomes, L. Araujo 1.