Strona główna Siatkówka Polonus partnerem Polskiej Ligi Siatkówki

Polonus partnerem Polskiej Ligi Siatkówki

0

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy został partnerem Polskiej Ligi Siatkówki oraz Oficjalnym Przewoźnikiem Autokarowym PLS. W ramach wieloletniej współpracy obie spółki zaplanowały szereg działań promocyjnych skierowanych do kibiców siatkówki.

Współpraca pomiędzy spółkami będzie długofalowa i ma odbywać się na kilku płaszczyznach. Zakłada kilkuletnią kooperację i cykl wspólnych działań, mających na celu propagowanie polskiej siatkówki oraz angażowanie kibiców do wspólnych aktywności.

– Bardzo się cieszę, że podpisaliśmy umowę z firmą Polonus – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – To nowy, dynamicznie rozwijający się partner, działający w całej Polsce, podobnie jak nasze kluby. Mamy wiele ciekawych pomysłów, które będziemy chcieli wspólnie wcielić w życie. Bardzo dziękuję panu prezesowi za to, że zechciał dołączyć do naszej siatkarskiej rodziny – dodaje.

– Polonus pozostaje wierny siatkówce, rozwijamy się i dzięki współpracy 
z Polską Ligą Siatkówki wjeżdżamy na jeszcze wyższy poziom. Będąc liderem branży transportowej, a zarazem oficjalnym przewoźnikiem PLS wspieramy największe i najważniejsze wydarzenia sportowe w całej Polsce – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Przypomnijmy, że firma Polonus współpracowała już m.in. z czołowym klubem PlusLigi – teraz zaangażowanie polskiej spółki autokarowej będzie jeszcze większe.

– Dzięki naszemu nowemu partnerowi mamy szansę realizacji kilku bardzo ciekawych inicjatyw. – Wkrótce będziemy o nich informować naszych kibiców – dodaje prezes Zagumny.

Komentarze