Polska – Bułgaria: Gdzie i kiedy oglądać (01.10)? Transmisja z kwalifikacji do IO

Aktualizacja: 1 paź 2023, 11:53
30 wrz 2023, 13:15

Reprezentacja Polski siatkarzy już rozpoczęła walkę o przepustkę na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Podopieczni Nikoli Grbicia w pierwszym meczu pokonali Belgów, a teraz przyjdzie i się zmierzyć z Bułgarami. Drugą serię gier zaplanowano na niedzielę. Podpowiadamy, gdzie i o której godzinie oglądać mecz Polska – Bułgaria.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

IO Paryż 2024. Polacy z problemami w pierwszym meczu

W piątek rozpoczął się dla Polaków turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu. Biało-czerwoni o bilety na przyszłoroczną imprezę rywalizują z gospodarzami turnieju, a także Bułgarami, Kanadyjczykami, Meksykanami, Argentyńczykami Holendrami oraz Belgami. To właśnie z ostatnim z wymienionych zespołów podopieczni Nikoli Grbica rozegrali pierwsze spotkanie w chińskim Xi’an.

Nasi siatkarze w starciu z Belgami mieli dużo problemów. Ostatecznie wygrali 3:2 (23:25, 25:20, 25:16, 21:25, 17:15), ale było o włos od sensacyjnej porażki. Dopiero tie-break przyniósł Polakom upragnione zwycięstwo. Jeżeli nasi zawodnicy chcą wywalczyć bezpośrednią kwalifikację go igrzysk olimpijskich, muszą wejść na wyższym poziom.

Doskonałą okazję do zaprezentowania pełni swoich umiejętności Polacy będą mieli już w niedzielny poranek. Biało-czerwoni w 2. serii gier turnieju kwalifikacyjnego do IO Paryż 2024 zmierzą się z Bułgarami. Zawodnicy z Europy jeszcze nie rozegrali swojego pierwszego spotkania. Dopiero w sobotnie popołudnie zmierzą się z gospodarzami Chińczykami.

Polska – Bułgaria: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

Starcie Polska – Bułgaria zostanie rozegrane w niedzielę (1 października). Mecz rozpocznie się około godziny 10:00. Spotkanie będzie transmitowane przez stacje Polsat Sport, TVP 1 oraz TVP Sport. Niedzielny pojedynek będzie można oglądać również na stronie internetowej TVP Sport oraz w usłudze Polsat Box Go.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Szalony mecz Polski i Belgii. Było o włos od sensacyjnej porażki

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA