Transmisja Polska – Kolumbia (19.09): Gdzie oglądać mecz kwalifikacyjny do IO 2024?

Po dwóch pewnych zwycięstwach w dwóch pierwszych kolejkach, polskie siatkarki czeka trzecie starcie w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Paryżu. Tym razem biało-czerwone zagrają z Kolumbijkami i podobnie jak w poprzednich meczach, będą zdecydowanymi faworytkami. Czy czeka je kolejna łatwa przeprawa? Gdzie oglądać mecz?

Polska – Kolumbia
19.09.2023, godz. 17:30
Turniej kwalifikacyjny do IO 2024

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Polska – Kolumbia: Biało-czerwone zdecydowanymi faworytkami

Polskie siatkarki bardzo udanie rozpoczęły zmagania w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych IO w Paryżu. Na początek zmagań podopieczni Stefano Lavariniego bez żadnego problemu wygrały 3:0 ze Słowenkami. Dzień później z kolei zwyciężyły 3:1 nad siatkarkami z Korei Południowej.

Od początku było jasne, że Kolumbijki będą należały do grona słabszych drużyn w turnieju kwalifikacyjnym i potwierdziło się to w dwóch pierwszych spotkaniach z ich udziałem. Najpierw zostały rozbite 3:0 przez Amerykanki, po czym zdołały wygrać seta, ale i tak przegrały 1:3 z Niemkami.

Historia bezpośrednich pojedynków polskich siatkarek z Kolumbijkami nie jest bogata. Wystarczy wspomnieć, że dotychczas obie reprezentacje mierzyły się ze sobą tylko raz. W lipcu 2017 roku podczas World Grand Prix prowadzone wówczas przez Jacka Nawrockiego biało-czerwone pewnie zwyciężyły 3:0.

Polska – Kolumbia: Gdzie oglądać? Transmisja

Trzeci mecz polskich siatkarek w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Paryży pomiędzy Polską i Kolumbią rozpocznie się we wtorek, 19 września o godzinie 17:30. Transmisję z tego starcia przeprowadzą stacje Polsat Sport i TVP Sport. Relację na żywo będzie można śledzić również w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej TVP Sport oraz na platformie Polsat Box Go.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Kwalifikacje IO Paryż 2024. Trwa turniej w Łodzi. Tak wygląda tabela

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA