Polska – Niemcy (26.05): Gdzie oglądać? Transmisja z drugiego sparingu siatkarzy

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli zmagania w tym roku od towarzyskiej porażki 2:3 z Niemcami. Już dzień później biało-czerwoni będą mieli szansę na rewanż i będzie to tym samym ostatni mecz przed zbliżającą się Ligą Narodów. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska – Niemcy.

Polska – Niemcy
26.05.2023, godz. 17:30
Mecz towarzyski

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Polska – Niemcy. Pierwszy mecz na korzyść siatkarzy Winiarskiego

Poprzednie cztery starcia o stawkę pomiędzy Polską i Niemcami kończyły się pewnymi zwycięstwami biało-czerwonych. W spotkaniach towarzyskich nasi zachodni sąsiedzi potrafili sprawił siatkarzom nieco problemów, czego najlepszym dowodem było czwartkowe spotkanie w katowickim Spodku.

W pierwszym secie zespół prowadzony przez Michała Winiarskiego utrzymywał bezpieczną przewagę do samego końca i wygrał 25:21. W drugim secie było podobnie, ale w jego końcówce zespół Nikoli Grbicia odwrócił sytuację i zwyciężył 26:24. W trzecim secie biało-czerwoni prowadzili niemal od samego początku i dowieźli to do końca, triumfując 25:19.

Dwa ostatnie sety nie były w wykonaniu polskich siatkarzy zbyt dobre. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że w ich trakcie prowadzili tylko raz – przy stanie 1:0 w czwartym secie. Niemcy byli skuteczniejsi i wygrywali odpowiednio 25:17 i 15:13, a przy tym całe spotkanie 3:2.

Polska – Niemcy: Gdzie oglądać? Transmisja

Drugie towarzyskie spotkanie siatkarskiej reprezentacji Polski przeciwko Niemcom rozpocznie się w piątek, 26 maja o godzinie 17:30 w nowej Arenie Sosnowiec. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Porażka polskich siatkarzy w pierwszym sparingu. Niemcy lepsi w Spodku

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA