sobota, 13 sierpnia, 2022

Polska pokonała USA w Siatkarskiej Lidze Narodów! Wielkie emocje

Polska w ostatnim meczu Siatkarskiej Ligi Narodów w Sofii pokonała USA 3:1. Starcie było niesamowicie wyrównane. Z wieloma zwrotami akcji, ale ostatecznie to nasi siatkarze wyszli zwycięsko z tej rywalizacji.

Przełom w meczu z Francją

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Reprezentacja Polski w tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów spisuje się świetnie. Wpadka w spotkaniu z Włochami już poszła w zapomnienie, a właściwie wyciągnięto z niej odpowiednie wnioski. Kiedy podopieczni trenera Nikoli Grbicia w efektownym stylu wygrali z mistrzami olimpijskimi, czyli Francją, wszystko zaczęło chodzić jak w zegarku.

Od tamtej pory nasza drużyna narodowa jest niepokonana i dusi zapędy następnych rywali w zarodku. Na inaugurację turnieju w Sofii kadrowicze pokazali moc z Brazylią i zwyciężyli 3:1. Taki stan rzeczy wskazuje, że Polska dysponuje aktualnie niezwykle wysoką formą i ustępuje miejsca w klasyfikacji VNL wyłącznie wspomnianej Francji.

Polska wygrała z USA

Wczorajszy pojedynek Polska – USA określano mianem meczu na szczycie siatkarskiej Ligi Narodów. I faktycznie emocji nie brakowało. Co zapamiętamy z tej potyczki? Bez wątpienia dobre zagrywki Russella, trochę błędów własnych i fenomenalnego Bartosza Kurka. Ten mecz obfitował w mnóstwo zwrotów akcji i kibice nie mogli czuć się zawiedzeni.

Następny turniej Ligi Narodów siatkarzy odbędzie się w dniach 5-10 lipca w Gdańsku. Wtedy reprezentacja Polski zmierzy się z Iranem, Chinami, Holandią oraz Słowenią.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Absurd na turnieju Ligi Narodów w Sofii. Polakom brakuje podstawowych artykułów higienicznych

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA