Strona główna Pilka reczna Dania 2015 Polska rozgrywająca nominowana do drużyny roku!

Polska rozgrywająca nominowana do drużyny roku!

0

Rozgrywająca reprezentacji Polski Karolina Kudłacz-Gloc, znalazła się w gronie nominowanych zawodniczek, z których zostanie wybrana najlepsza drużyna w 2015 roku. Głosowanie organizuje portal handball-planet.com.

Polka o miano najlepszej zawodniczki na swojej pozycji rywalizuje z: Rumunką Cristiną Neagu (MVP mistrzostw świata), Holenderką Estavaną Polman oraz Chorwatką Andreą Penezić.

Żeby zagłosować na Karolinę, należy wejść TUTAJ, następnie zaznaczyć pole przy jej imieniu i nacisnąć “vote”. W tej chwili nasza rodaczka znajduje się na trzecim miejscu wśród nominowanych, gromadząc jedynie 3% wśród oddanych głosów.

Kudłacz-Gloc była jedną z najlepszych zawodniczek zakończonych niedawno mistrzostw świata w piłce ręcznej. Podczas mundialu zdobyła 52 bramki, zajmując dzięki temu 3. miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelczyń. Do tego dorobku dołożyła również 31 asyst i ostatecznie uplasowała się na 4. pozycji w klasyfikacji kanadyjskiej turnieju, prowadząc tym samym reprezentację Polski do strefy medalowej.

Komentarze