Polska – USA (23.09): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja turnieju kwalifikacyjnego do IO Paryż 2024

Aktualizacja: wrz 23 2023, 11:17
wrz 23 2023, 09:30

Tylko dwa spotkania do rozegrania pozostały polskim siatkarkom w ramach turnieju kwalifikacyjnego do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. Pierwsze z nich będzie miało miejsce już w sobotę. Biało-czerwone zmierzą się wówczas z zawodniczkami ze Stanów Zjednoczonych. Gdzie i o której godzinie szukać transmisji z meczu Polska – USA?

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Turniej w Łodzi. Pozostały już tylko dwie ostatnie kolejki

Podczas turnieju, który odbywa się w Łodzi, Polki trafiły do grupy z Koreą Południową, Słowenią, Kolumbią, Tajlandią, Niemcami, USA oraz Włochami. Biało-czerwone zawodniczki rozegrał już pięć spotkań. W pierwszym pokonały Słowenię (3:0), w drugim poradziły sobie z Koreankami (3:1). We wtorek Polki dopisały sobie kolejne trzy punkty, dzięki wygranej z Kolumbią (3:0).

Słabiej zawodniczkom Stefano Lavariniego poszło w środę. Polki przegrały mecz z Tajlandią (2:3). Nadzieje na zajęcie jednego z pierwszych dwóch miejsc w grupie, a co za tym idzie wywalczenie awansu na igrzyska olimpijskie w Paryżu, przywróciło piątkowe zwycięstwo z Niemkami. Biało-czerwone pokonały nasze zachodnie sąsiadki 3:2 i mają na koncie już 12 oczek.

Polki w turniejowej tabeli ustępują jedynie Amerykankom i Włoszkom. To właśnie z reprezentantkami Stanów Zjednoczonych przyjdzie się zmierzyć zawodniczkom znad Wisły w sobotę. To spotkanie zapowiada się niezwykle wymagająco dla naszych siatkarek, gdyż zawodniczki z USA nie przegrały na tym turnieju jeszcze żadnego spotkania, a łącznie straciły tylko trzy sety.

Polska – USA: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

Spotkanie Polska – USA zostanie rozegrane w sobotę (23 września) o godzinie 17:30. Mecz 6. serii gier turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Paryżu pokażą stacje Polsat Sport i TVP Sport. Transmisja będzie również dostępna dzięki usłudze Polsat Box Go oraz na stronie internetowej TVP Sport.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Polki krok bliżej igrzysk! Wygrały z Niemkami po emocjonującym meczu

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA