Strona główna Siatkówka PlusLiga Pożegnania w MKS-ie!

Pożegnania w MKS-ie!

0

Na oficjalnej stronie MKS-u Banimexu Będzin poinformowano dzisiaj kto opuści klub. W najbliższym sezonie w drużynie z Będzina nie zobaczymy trenera Roberto Santilliego i czterech zawodników.

Włoski szkoleniowiec do MKS-u trafił do Będzina w trakcie sezonu. Wówczas drużyna miała na swoim koncie niewiele punktów i zamykała tabelę PlusLigi. Santilli dokonał jednak rewolucji i ekipa zakończyła sezon na 11. miejscu.

Pojawiły się jednak wątpliwości, czy Włoch, który został też selekcjonerem reprezentacji Australii pogodzi obowiązki. Po długich rozmowach zadecydowano, że trener na razie pożegna się z klubem.

“Był to dla mnie dobry czas. Znalazłem tu wielu dobrych ludzi, przyjaciół. Mam nadzieję, że przyjdzie dzień – szansa na powrót. Dziękuję wszystkim ludziom, których w Będzinie spotkałem – Zarządowi, Sztabowi szkoleniowemu, Zawodnikom, Kibicom. Dziękuję za wsparcie i współpracę. Do zobaczenia wkrótce”. – takie słowa możemy przeczytać na stronie MKS-u.

Oprócz tego poinformowano też, że drużynę z Będzina opuści też czterech siatkarzy: Adrian Hunek, Mikołaj Sarnecki, Grzegorz Wójtowicz i Tomasz Tomczyk.

Komentarze