Przysiężny o krok od awansu do Australian Open!

16 sty 2015, 01:23

Michał Przysiężny dość pewnie pokonał wyżej rozstawionego Niemca- Baradly’ego Kahna w 2. rundzie eliminacji do Australian Open! Polak wygrał z Amerykaninem 6:4 6:4.

Pierwszy set to wyrównana gra do stanu 2:2, kiedy to Przysiężny przełamał rywala do 15! Od tego momentu gra nadal toczyła się zasadą gem za gem do doprowadziło do końcowego triumfu Polaka 6:4.

Drugi set rozpoczął się od razu od pewnego przełamania podania rywala! W dalszej fazie seta gra tak jak i w pierwszej odsłonie toczyła się gem za gem. W ostatnim gemie, przy stanie 5:4 dla Przysiężnego Głogowianin rozbił Kahna do zera i ostatecznie zwyciężył 6:4 6:4!

W decydującym o awansie spotkaniu Polak zmierzy się ze Słoweńcem Bedene, który w rankingu ATP plasuje się na 116. pozycji.