PŚ w Lillehammer. Plan transmisji w TV i streamingu na weekend (1-3.12)

30 lis 2023, 14:44

W najbliższy weekend skoczkowie narciarscy rozpoczną rywalizację na skoczni w norweskim Lillehammer, gdzie odbędą się dwa indywidualne konkursy. Polacy staną przed okazją na zdecydowaną poprawę wyników sprzed tygodnia, kiedy to spisali się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Gdzie oglądać konkursy?PŚ w Lillehammer. Polacy powalczą o poprawę nastrojów

Inauguracyjne konkurs PŚ w fińskiej Ruce były dla polskich skoczków bardzo nieudane. Spośród pięciu biało-czerwonych, punkty do łącznej klasyfikacji zdobywało tylko dwóch. Byli to Dawid Kubacki (za 21. i 23. miejsce), a także Piotr Żyła (za 21. miejsce). Kamil Stoch, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł mają zerowy dorobek punktowy.

Okazję do rehabilitacji Polacy będą mieli w nadchodzący weekend, kiedy to skoczkowie przeniosą się do norweskiego Lillehammer. Decyzją trenera Thomasa Thurnbichlera, na skoczni Lysgårdsbakken zobaczymy tę samą piątkę biało-czerwonych, którzy rywalizowali w Ruce.

Ostatnie zawody Pucharu Świata w Lillehammer miały miejsce w połowie marca tego roku w ramach cyklu Raw Air. W niedzielnych zmaganiach najlepszy okazał się Dawid Kubacki, który odniósł pierwsze zwycięstwo na tym obiekcie w karierze. W marcu 2020 roku na norweskiej skoczni triumfował z kolei Kamil Stoch.

Harmonogram zawodów PŚ w Lillehammer [PLAN TRANSMISJI]

Piątek, 1 grudnia
15:00 – Oficjalny trening mężczyzn
17:00 – Kwalifikacje mężczyzn (Eurosport 1, Player)

Sobota, 2 grudnia
15:10 – Seria próbna mężczyzn
16:10 – Pierwsza seria konkursowa mężczyzn (Eurosport 1, TVN, Player)

Niedziela, 3 grudnia
14:30 – Oficjalny trening mężczyzn
15:30 – Kwalifikacje mężczyzn (Eurosport 1, Player)
17:00 – Pierwsza seria konkursowa mężczyzn (Eurosport 1, TVN, Player)Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA