Strona główna Pozostałe Reebok Crossfit® Nano 9 to naprawdę „Nano dla wszystkich”

Reebok Crossfit® Nano 9 to naprawdę „Nano dla wszystkich”

0

Najnowsza wersja Reebok Nano składa hołd społeczności CrossFit®, która pomogła ją stworzyć. Wybrane przez społeczność CrossFit® obuwie wyczynowe robi ogromny krok naprzód dzięki europejskiej premierze Reebok CrossFit® Nano 9 – najbardziej dynamicznego i wyrafinowanego obuwia Reebok, które trafiło do boksów.

Nano 9, oficjalnie nazywane „Nano dla wszystkich”, zostały stworzone ze społecznością i dla społeczności osób trenujących CrossFit®. Podczas procesu tworzenia Reebok ściśle współpracował ze sportowcami z całego świata na wszystkich poziomach zaawansowania w celu uzyskania wskazówek i informacji zwrotnych w kształtowaniu najnowszej wersji obuwia. Rezultatem jest but dający ogromny komfort i poczucie pełnego dopasowania.

Zaawansowane funkcje Nano 9 obejmują:

  • wygodę noszenia: specjalna podeszwa z rowkami MetaSplit dla lepszej przyczepności
  • stabilną podstawę: szerokie miejsce na palce, zapewniające wygodne dopasowanie i ułatwiające mocne ruchy
  • stały komfort: cholewka Flexweave to oddychalność, bezpieczeństwo i wygoda oraz dodatkowa amortyzacja w przedniej części stopy dla bardziej komfortowych ruchów
  • największą stabilność: minimalna podeszwa zewnętrzna zapewniająca bezpieczne oparcie

„Ze względu na liczbę i rodzaj treningów potrzebuję butów, o których nie muszę myśleć i mogę im zaufać, bo zapewniają mi stabilność, komfort i trwałość, których potrzebuję, aby dać z siebie wszystko” – powiedział Pat Vellner, zawodnik Reebok i 3-krotny medalista zawodów Reebok CrossFit®. „Nano Reebok zawsze były butami, które zapewniają mi wszystko, czego potrzebuję, a Nano 9 przenosi je na jeszcze wyższy poziom. Można powiedzieć, że projektanci wzięli sobie do serca opinie społeczności podczas tworzenia najnowszej wersji. Uwielbiam to, że Nano 9 wciąż mają wszystkie cechy, na których polegałem w poprzednich Nano, ale mają też kilka nowych funkcji, takich jak ulepszona przyczepność na podeszwach i udoskonalona amortyzacja przedniej części”.

Świętując dziewiątą edycję Nano, Reebok oddaje hołd koleżeństwu ucieleśnianemu przez społeczność CrossFit® w kampanii z udziałem ludzi, którzy uznali CrossFit® za swoją pasję, podobnie jak znani sportowcy, np. Pat Vellner.

Model Reebok CrossFit® Nano 9 jest dostępny 15 sierpnia w różnych wersjach kolorystycznych na https://www.reebok.pl/nano_9 w cenie 499 pln. Dostępny jest również długo oczekiwany pakiet gumowych wersji modelu Nano.

Komentarze