Strona główna Pozostałe Reebok PureMove Bra najczęściej nagradzanym stanikiem sportowym w 2018 roku

Reebok PureMove Bra najczęściej nagradzanym stanikiem sportowym w 2018 roku

0

Reebok PureMove szturmem zdobywa rynek odzieży sportowej swoją technologią reagującą na ruch – i dostaje nagrody m.in. amerykańskiego tygodnika „TIME” i Popular Science.

Reebok wprowadził na rynek PureMove Bra. Jedyny w swoim rodzaju tak zaawansowany stanik sportowy z unikatową technologią Motion Sense, która odpowiada na potrzeby użytkowniczek w każdych warunkach.

Stanik PureMove nie tylko stał się najbardziej popularnym produktem online wśród nowowprowadzonej odzieży w Stanach Zjednoczonych w historii marki, lecz także zdobył aż sześć prestiżowych nagród branżowych przyznawanych przez najważniejsze media w dziedzinach fitnessu, lifestyle’u, technologii i potrzeb konsumenckich. Jednym z najważniejszych wyróżnień jest nagroda tygodnika „TIME” w kategorii „Best Inventions of 2018” oraz Popular Science w kategorii „Best of What’s New 2018”. Jest to pierwszy przypadek w historii obu nagród, gdy główne wyróżnienie zostało przyznane produktowi odzieżowemu takiemu jak stanik. Mówiąc o produktach wyróżnionych w kategorii „Best of What’s New 2018”, w tym o staniku Reebok PureMove, redaktor naczelny strony Popular Science Joe Brown stwierdził: „Nagrody „The Best of What’s New” pozwalają nam sprawdzić i wyróżnić najlepsze innowacje w danym roku. Docenione produkty wyznaczają nowe standardy w naszych przyszłych poczynaniach, poprawiają wydajność oraz pozytywnie wpływają na zdrowie i bezpieczeństwo”.

Pozostałe nagrody dla stanika Reebok PureMove zostały przyznane przez: Shape, SELF, Runner’s World i Women’s Healthi.

„Nie mogliśmy marzyć o lepszym przyjęciu produktu PureMove Bra i nowej technologii Motion Sense przez rynek i nasze użytkowniczki w debiutanckim sezonie. Rynek tak bardzo potrzebował innowacyjnego i technologicznie zaawansowanego stanika sportowego, a my z dumą wprowadziliśmy taki produkt na rynek, i tym samym podnieśliśmy poprzeczkę w tej kategorii” – powiedziała Barbara Ebersberger, wiceprezes Reebok Performance Apparel. „Ale nie spoczywamy na laurach. Zawsze jasno komunikowaliśmy, że wprowadzenie na rynek PureMove to dopiero początek dłuższej historii. Chcemy tworzyć ją dalej w kolejnych sezonach i wprowadzać następne innowacje”.

W 2019 r. klienci mogą liczyć na nową paletę kolorystyczną wielokrotnie nagradzanego stanika PureMove, jak również na nowe wzory i szerszą rozmiarówkę. W sezonie SS19 PureMove Bra będzie dostępny w dwóch nowych kolorach: „Cold Grey” (od 1 lutego) i odważnym morskim odcieniu „Mineral Mist” (od 1 kwietnia). Obie wersje kolorystyczne będą dostępne w obecnej tabeli 10 unikatowych rozmiarów, od XS do XL/XXL, w cenie 249 złotych, zarówno na stronie Reebok.pl jak i w wybranych sklepach na świecie. W kolekcji SS19 znajdziemy ten sam design i kluczowe cechy PureMove znane z sezonu FW18, między innymi:

  • Przewiewne perforacje z przodu i z tyłu, które pozwalają czuć się świeżo i komfortowo podczas każdego treningu;
  • Naturalny kształt: wyprofilowany przedni panel i docięte brzegi, które zapewniają idealne dopasowanie, wygodę i swobodę ruchu;
  • Minimalistyczny design: konstrukcja składa się tylko z 7 fragmentów materiału, dzięki czemu stanik przylega do ciała jak druga skóra.

Więcej informacji i zdjęć wielokrotnie nagradzanego stanika PureMove w nowych odcieniach szarości i morskiej zieleni promowanych przez ambasadorki kolekcji – Nathalie Emmanuel i Danai Gurira – znajdziesz TUTAJ.

Komentarze