Remis Lecha w ostatnim sparingu na zgrupowaniu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:19
26 sty 2017, 17:03

Lech Poznań zremisował 1:1 z aktualnie szóstą drużyną ligi węgierskiej FC Ujpest w ostatnim sparingu na zgrupowaniu na Cyprze. Gola dla polskiej drużyny strzelił Radosław Majewski.

Wcześniej podopieczni Nenada Bjelicy jeszcze w Polsce rozbili Sokół Kleczew o czym pisaliśmy TUTAJ, oraz pokonali już na Cyprze bułgarską Beroe Stara Zagora (TUTAJ).

Dzisiejszy sparing również dobrze zaczął się dla poznaniaków. Prowadzenie im w 26. minucie dał były reprezentant Polski, Radosław Majewski. Na odpowiedź Węgrów nie trzeba było jednak długo czekać. Już 8 minut później do wyrównania doprowadził Enis Bardi ustalając tym samym wynik spotkania.

Lech Poznań 1-1 Újpest FC