Strona główna Pilka reczna Reprezentant Polski zachwycony Arłamowem: To rewelacyjny ośrodek

Reprezentant Polski zachwycony Arłamowem: To rewelacyjny ośrodek

0

Reprezentanci Polski rozpoczęli “Operację RIO” 30 czerwca. Tego dnia rozpoczęła się pierwsza część przygotowań w ośrodku w Podkarpackim Arłamowie. Wybrańcy Talanta Dujszebajewa są nim zachwyceni.

Ośrodek, który końcem maja był bazą reprezentacji Polski w piłce nożnej przygotowującej się do EURO we Francji przypadł również do gustu szczypiornistom.-Pierwszy raz jestem w Arłamowie. Warunki do pracy są fantastyczne. To rewelacyjny ośrodek. Rano pracujemy nad naszą siłą i motoryką, wieczorem z kolei mamy zajęcia z taktyki – melduje Adam Wiśniewski.

Doświadczony skrzydłowy przyznaje również, że nie może już się doczekać pierwszego meczu na Igrzyskach Olimpijskich. – Wszyscy odliczamy dni do pierwszego meczu w Rio de Janeiro – mówi w wywiadzie udzielonym dla ZPRP.pl.

Biało-Czerwoni w Arłamowie będą przebywać, z krótką przerwą, do 20 lipca. Przerwa nastapi w dniach 10-13 lipca, gdy zawodnicy dostaną cztery dni wolnego. Rywalizację w Igrzyskach Polacy rozpoczną 7. sierpnia, od meczu z gospodarzami imprezy – Brazylijczykami.

Komentarze