Reprezentantka Francji w DPD Legionovii!

26 kwi 2019, 17:26

Nową atakującą DPD Legionovii w nadchodzącym sezonie będzie reprezentantka Francji Julie Oliveira Souza.

Francuzka brazylijskiego pochodzenia mierzy 194 cm wzrostu. Dotychczas leworęczna atakująca grała w rodzimej lidze, w klubach takich, jak Olympique Mougins, AS Saint Rahael i Evreux. 24-latka w barwach “Trójkolorowych” grała m.in. w ostatniej edycji Ligi Europejskiej.

Julie obserwowaliśmy od dłuższego czasu. Poddaliśmy analizie jej cały sezon w lidze francuskiej, gdzie jest wyróżniająca się postacią – powiedział II trener DPD Legionovii Adrian Chyliński – Dobrze wywiązuje się z roli liderki swojego zespołu, pokazuje, że posiada cechy przywódcze i nie boi się brać odpowiedzialności w najważniejszych momentach. Posiada kapitalne warunki fizyczne, ma 194 cm wzrostu, a także jest leworęczna, co na pozycji atakującej jest bardzo dużym atutem. Wraz z całym sztabem szkoleniowym mamy również pomysł na to, jak rozwinąć Julie, aby stała się wyróżniająca postacią nie tylko w Lidze Siatkówki Kobiet, ale również na arenie międzynarodowej (Julie jest aktualną reprezentantką Francji).

-Jestem bardzo szczęśliwa i zacieram ręce, by dołączyć do ekipy DPD Legionovii i odkrycia silnej polskiej ligi – powiedziała nowa atakująca – Jestem przekonana, że spełnimy nasze cele w najbliższym sezonie. Już nie mogę się doczekać!

żródło: inf. pras DPD Legionovia

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA