Rewanż Jana Błachowicza potwierdzony! Kolejna walka Polaka w styczniu

15 lis 2023, 08:45

Podczas gali UFC 297, która odbędzie się 20 stycznia w Toronto dojdzie do rewanżowego pojedynku Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem. Informację, która pojawiła się podczas sobotniej gali Ultimate Fighting Championship “Cieszyński Książe” potwierdził we wpisie umieszczonym na Instagramie.



Błachowicz bez wygranej w dwóch ostatnich walkach, ale rewanżu nigdy nie przegrał

Pierwszy pojedynek Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem odbył się w maju 2022 roku w Las Vegas. Wówczas zdecydowanie lepiej zaprezentował się były mistrz UFC w wadze półciężkiej. W trzeciej rundzie Austriak serbskiego pochodzenia doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki. Uraz okazał się na tyle poważny, że Rakić nie mógł wrócić do oktagonu przez prawie 20 kolejnych miesięcy.

W tym czasie Polak stoczył dwa pojedynki, ale żadnego nie wygrał. Niespełna rok temu Błachowicz stanął przed szansą odzyskania mistrzowskiego pasa. Niestety jej niewykorzystał i jedynie zremisował z Magomedem Ankalajewem. W kolejnym występie pochodzący z Cieszyna zawodnik przegrał na punkty z Alexem Pereirą.

Przed rewanżowym starciem z reprezentantem Austrii nasz zawodnik jest dobrej myśli. –Nigdy nie przegrywałem rewanżów. Do zobaczenia 20 stycznia w Toronto – napisał Jan Błachowicz na Instagramie. Zwycięzca tego pojedynku nawet już w kolejnym występie może powalczyć o tytuł. Obecnie Polak zajmuje czwarte miejsce rankingu UFC wagi półciężkiej, a Rakić jest piąty.



Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA