Strona główna Pozostałe Rio 2016: DRAMAT! Polski mistrz olimpijski również na dopingu!

Rio 2016: DRAMAT! Polski mistrz olimpijski również na dopingu! [AKTUALIZACJA]

1
Foto: Sportivnypress.com

To nie może być prawdą! Tak powie sobie chyba każdy kibic czytające ten tytuł, ale niestety wydaje się, że dramat polskich ciężarów trwa w najlepsze…Adrian Zieliński, brat złapanego na dopingu Tomasza Zielińskiego również dostał pozytywny wynik testów!

Takie informacje przekazała “Gazeta Pomorska” powołują się na słowa podpułkownika Dariusz Bednarek, wiceprezesa CWSZ Zawisza Bydgoszcz.

Jeszcze wczoraj sam Adrian Zieliński nie mógł uwierzyć w to co się dzieje i bronił brata. – Przed samym wyjazdem byliśmy co tydzień badani. To jest niemożliwe, żeby brat wpadł tutaj na kontroli. To dla mnie niewytłumaczalne. Jestem załamany. Leżę, płaczę. Jest to po prostu niemożliwe – mówił w wywiadzie dla Eurosportu.

To co dzieje się w polskich ciężarach może oznaczać niebawem zawieszenie całego Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. Dwa dni temu do dymisji podał się już prezes całego związku, Szymon Kołecki.

AKTUALIZACJA: To już oficjalna informacja, potwierdzona przez osoby będące w wiosce olimpijskiej…Adrian Zieliński, nasz murowany faworyt do medalu na dopingu! To jest dramat polskiego sportu…

1 komentarz